SEO paslaugos
You are here: Pirmas / Vonios baldai / Klasikiniai vonios baldai

Klasikiniai vonios baldai

Klasikiniai vonios baldai

 

 

             


    

              Eban Italų vonios baldų gamintojas, kuris specializuojasi tradicinių / klasikinių vonios baldų gamyboje / aukščiausios klasėskategorijoje. Tai gamintojas gaminantis baldus savo gamykloje nuo iki, baldai yra pagaminti tik iš natūralaus medžio MASSIVE WOOD (ne MDF ar MDP plokščių). Visi baldai dengiami vandens pagrindo dažais. Jie užtikrintai gali būti drėgnose vonios kambario patalpose, nes jie dažomi vandeniu, visiškai ekologiškomis bekvapėmis medžiagomis.   Kadangi Eban yra gamintojai , neradus tinkamų baldų yra galimybė užsisakyti individualų baldą, siekiant patenkinti visus mūsų klientų poreikius ir ne tik vonios kambariui ! Visa kolekcija žemiau, pateikiami tipiniai galimi komplektavimo variantai, be jokios abejonės viską galima komplektuoti pagal Jūsų vonios kambarį.


KOLEKCIJA TERRA

 

     Prabangi baldų serija. Baldai ant elegantiškų kojelių, baldo forma elegantiškai lenkta.  Standartiniai spintelių pločiai , 100, 150 cm.priklausomai nuo serijos. Kolecijai priklauso serija CAMILLA, RACHELE, SERENADA, REBECCA, GRETA. Galima rinktis iš 17 spalvų. Aksesuarai pagal poreikį.

 CAMILLA

 

  RACHELE

  SERENADA


  REBECCA


  GRETA


 


 

KOLEKCIJA FUOCO


     Masyvūs klasikiniai vonios baldai. Standartiniai spintelių pločiai 105, 120, 124, 160 cm. kolekcijai priklauso Serijos ELENA, VERONICA, LUCREZIA (rasite žemiau). Galima rinktis iš 17 durelių spalvų. Aksesuarai pagal poreikį.

ELENA 

VERONICA 

LUCREZIA

 


Preliminarios Eban kainos mūsų e-kataloge


    

     

              Kerinti vonia. Kame vonios baldai – bet kurio dydžio vonios kambariui! Pagaminta Lietuvoje.  „Raguvos baldai“ ir ko. Sekdami naujausias dizaino tendencijas, įsiklausydami į klientų poreikius, kasmet kuria naujus vonios baldų dizaino sprendimus. Siekdami būti patikimu gamintoju, savo gaminiams renkasi tik patikimus komponentų gamintojus, savo srities profesionalus. Nuolat investuoja į pažangias gamybos technologijas, logistikos sistemas, užtikrinančius tiek lankstumą, tiek maksimaliai greitą produkcijos pateikimą. 


KOLEKCIJOS

 TERRA - ramybė baltame linijų žaisme, spintelės 60, 80,100,120 cm. Blum furnitūra.


  


 ADAGIO - modernumo ir klasikos harmonija spintelės 60, 80, 100, 120 cm. Blum furnitūra


   

 


preliminarios Kame kainos mūsų e-kataloge